אם הבת שלכם אוטוטו בת 12 אתם בוודאי מתחילים להתרגש ורוצים להפיק עבורה את האירוע הכי משמח שאפשר. עם זאת, מה זה בדיוק אומר בת מצווה בעידן שבו אנחנו חיים והאם זה דומה למה שהיה בעבר? התשובה היא חד משמעית לא. אם בעבר אנשים היו עושים בת מצוות צנועות לילדות הרי שהיום מדובר על הפקה לכל דבר וזה אומר שצריך לקחת בחשבון פרטים כמו: 

- השכרת מקום מתאים 

- תקליטן 

- שירותי קייטרינג 

- תפאורה 

ועוד הרבה בעלי מקצוע אחרים שיגיעו ויתנו שירות לקראת או תוך כדי האירוע. לכן ההמלצה הכי חשובה היא להתחיל כמה שיותר מוקדם להפיק את האירוע, כי למה שתעשו את הדברים בלחץ? כדאי להתייחס לכל הפרטים שמפיקים את החגיגה ובעיקר לבחור את המקום המושלם כי המיקום ישפיע על הצלחת האירוע ועל הזיכרון שיישאר מכל העניין הזה. 

מדוע מועדונים לאירועים הפכו להיות להיט גדול? 

אם תדברו עם הורים אחרים של ילדות בנות 12 אתם תראו שרובם בחרו לעשות את החגיגה הזאת במועדונים כאלה ואחרים והאמת היא שגם לכם כדאי לחשוב על האפשרות הזאת. יש הרבה מאוד מועדוני בת מצווה בתל אביב, אז למה שלא תבחרו לכם אחד שיתאים בדיוק למה שאתם מתכננים? כדי לבחור את המועדון המושלם לבת המצווה צריך לבדוק את הגודל, את המיקום, את העיצוב ועוד הרבה פרטים אחרים ואין ספק שבחירה טובה תשפיע על הצלחת החגיגה. אם חשבתם לרגע לבחור בין הרבה מועדונים רק בהתאם למה שאתם רואים אונליין, כדאי שתדעו שזה לא מומלץ כי בסופו של דבר חשוב גם לצאת מהבית ולהגיע למועדון עצמו. אין כמו מראה עיניים והרבה פעמים המציאות שונה לעומת מה שאנחנו רואים במחשב כך שטוב תעשו אם תגיעו להתרשם מהמועדון ומבעליו. 

כמה צריך לשלם על השכרת מועדון לבת מצווה? 

רוב ההורים שרוצים לעשות חגיגות בת מצווה לילדות רוצים אומנם להשקיע ולשמח את כלות השמחה אך כולנו היינו מעדיפים לא להיכנס בשל כך להוצאה כלכלית גדולה מידי. לכן חשוב לברר, בין היתר, כמה תשלמו על השכרת המועדון, כי מי אמר שכאשר משלמים יותר החגיגה גם יוצאת הרבה יותר מוצלחת? שימו לב שלא פעם כאשר נשארים גמישים ומוכנים לשנות את היום, את התאריך או את השבוע שבו עושים את החגיגה, הרי שהמחיר יורד. בנוסף לכך, אתם יכולים להיות בטוחים שאם תעשו סקר שוק לגבי העלויות של כמה מועדונים הרי שתוכלו כך לחסוך לעצמכם לא מעט כסף. ראשית, בצורה כזאת תוכלו להבין מה המחיר הממוצע של השכרת מועדונים כאלה ושנית, תוכלו בצורה כזאת להתמקח עם בעל המקום ולבקש הנחה. אין סיבה להיכנס להוצאה כלכלית גדולה מידי ובהחלט כדאי להשוות מחירים. 

 
תגיות: